Kontaktujte nás: +420 491 812 406 obalyslama@centrum.cz

Jak Objednat

Zboží objednávejte prosím nejlépe telefonicky.
Objednávková a informační linka 491 812 406

Objednávat možno i mailem na info@obalyslama.cz

Běžná telefonická objednávka netrvá déle jak minutu. Požadované položky zboží /kód zboží – viz ceník/ a množství nadiktujete našemu operátorovi. Operátor Vám obratem sdělí konečnou cenu Vaší objednávky. Operátor má okamžitý přehled o Vašich minulých nákupech a rád Vám při objednávce poradí. Při nákupu nad 1200,- Kč bez DPH neúčtujeme odběrateli jakékoliv přepravné.

Nový zákazník bude požádán o sdělení svého IČ, operátor si během pár vteřin stáhne a ověří jeho fakturační adresu a v případě, že se liší doručovací adresa od fakturační, zákazník ji operátorovi sdělí společně s kontaktním telefonem. Tuto první registraci /zvlášť pokud je rozlišná fakturační a dodací adresa/ doporučujeme provést raději písemně e-mailem, abychom vyloučili jakékoliv nepřesnosti zvláště ve Vašich fakturačních údajích. Novým zákazníkům /neplatí pro úřady a příspěvkové organizace/ zasíláme zboží pouze na dobírku.
Později po dohodě možno i na řádnou fakturu.

!!POZOR!! - Pokud u nás objednáváte zboží do 10. hodiny dopoledne, počítejte s tím, že zboží bude u Vás již následující pracovní den! Měl by být tedy někdo přítomen na adrese dodání, kdo zásilku převezme a u dobírky i zaplatí /DPD zboží rozváží nejčastěji od 8,00 do 15,00 hod./. Pokud dodání zboží neproběhne, firma DPD pokus o předání zboží několikrát opakuje.

Daňový doklad

Daňový doklad vkládáme do každé zásilky (současně nahrazuje dodací list). Pokud se zásilka skládá z několika kusů je balík s dokladem opatřen samolepkou s nápisem FAKTURA ZDE ! Stále větší množství zboží /od cca 10 000,-Kč/ zasíláme na paletách /doklad vždy na vrchu palety/. V případě zájmu zašleme daňový doklad i elektronicky.

Přepravné

Při objednávkách do 1200,- Kč bez DPH si účtujeme přepravné 99,- Kč bez DPH.
Při objednávkách nad 1 200,- Kč bez DPH přepravu neúčtujeme.