Kontaktujte nás: +420 491 812 406 info@obalyslama.cz

Tyto stránky jsou pouze určeny pro naše partnery v ČR. Pro malospotřebitelský nákup přejděte prosím na E-SHOP.

Sáčky na psí exkrementy mikrotenové (černá barva, bloky po 50ks)

Námi dodávané sáčky na psí exkrementy odebírá stále více měst nebo jejich servisních partnerů. Pokud města neprovozují distribuci sáčků výdejními stojany, rozdávají je majitelům psů při úhradě poplatků nebo v informačních centrech, popřípadě prostřednictvím  městské policie.

Sáčky na psí exkrementy Sáček na psí exkrementy, zásobníky na sáčky

 

Dle našich mnoholetých zkušeností zákazníci preferují sáčky v černé barvě. Jen černý mikroten se dá dokonale probarvit a exkrement v sáčcích není téměř vidět. Sáčky v jiných barvách zůstávají vždy průhledné. Sáčků na psí exkrementy prodáváme každým rokem okolo 20 miliónů kusů (cca 25 tun) a jsme jejich zdaleka největším distributorem v ČR. Asi si řeknete, stejně jako my, jak je to s ekologií a zda se snažíme, nahrazovat mikroten za 100% biomateriál.

Odpověď, a více informací o této EKOproblematice, naleznete v odkazu na horní liště " BIOSÁČKY PES"

 

Popis sáčků - objednávkové kódy

Sáčky na psí exkrementy nabízíme ve třech provedeních. Vždy jsou černé s bílým potiskem a sblokovány po 50 ks.

PESC
rozměr 20x27+3 cm o tloušťce 0,012mm. Tyto sáčky mají náš univerzální výsek, který umožní zavěsit sáčky i do zásobníků s různou roztečí závěsných háčků. Jsou nejprodávanější a hodí se do většiny běžně používaných výdejních zásobníků. V kartonu jsou po 100 blocích. Garantovaná váha kartonu těchto sáčků je minimálně 6 kg.

PESE rozměr 20x27+3cm o tloušťce 0,008mm. Nově též s univerzálním výsekem. Slabší materiál představuje menší ekologickou zátěž včetně výrazně nižších pořizovacích nákladů. V kartonu jsou po 150 blocích. Garantovaná váha kartonu těchto sáčků je též minimálně 6 kg.

PESV velký rozměr 22,5x29,5+3cm o tloušťce 0,012mV m. Vhodné pro psy větších plemen. S ohledem na rozměr sáčků nejsou vhodné do zásobníků. Městské úřady je obvykle rozdávají majitelům psů. V kartonu po 80 blocích.


Množstevní slevy

Na výše uvedené sáčky poskytujeme každému odběrateli zcela automaticky následující slevy:

           - při odběru od 5 kartonů = sleva 5%,
           - od 10 kartonů = sleva 10%,
           - od 15 kartonů = sleva 15%,
           - od 40 kartonů = sleva 20%, paletový odběr cena dohodou.
             Kdykoliv Vám rádi vyhotovíme Vaši cenovou nabídku.
Pro další bližší informace,  volejte v pracovních dnech (8,00-12,00 a 13,00-15,00 hod.) na naši Infolinku: 491 812 406

Drobní odběberatelé si mohou nově nakoupit výše uvedené sáčky i v množství menším než po celých kartonech v našem Eshopu.

 

Proč zákazníkům nedoporučujeme papírové sáčky na psí exkrementy a ani je neprodáváme


Papírové sáčky nemáme  v nabídce, neboť jsme přesvědčení o jejich problematické použitelnosti.  Papírové sáčky nemohou používat majitelé větších psů, o starších občanech ani nemluvě. Zkuste požádat propagátory těchto sáčků, ať předvedou sebrání exkrementu, pokud májí na vodítku jen mírně neposlušného většího psa nebo ať si ještě současně vezmou do ruky hůl. Ani z trávy se exkrement tímto způsobem nedá sebrat. Na nabrání exkrementu do papírových sáčků vždy potřebujete mít obě ruce zcela volné. Papírové sáčky s vloženou lopatičkou prakticky nikdo nenosí u sebe (nejsou skladné). Papírové sáčky začnou mít smysluplné uplatnění pouze v provedení, které umožní sebrat exkrement pouze jednou rukou. Velmi jsme se pobavili při jednání se zástupci některých velkých měst, když jsme argumentovali i vysokou cenou papírových sáčků. Velmi podobně nám odpověděli. "To se ale mýlíte, vyjdou dokonce levněji. On je téměř nikdo nepoužívá a ještě nás chválí ekologové" Na to se protiargument hledá jen těžko a mají vlastně pravdu. Na šlápnutí do exkrementu nic neekologického skutečně není. 

 


Zásobníky, koše, sloupky

Zásobník na sáčky na psí exkrementy – obj. kód: ZAS

Zásobník na sáčky na psí exkrementy. Jedná se o velmi pevný a  takřka nezničitelný celokovový zásobník na sáčky na psí exkrementy. Váží cca 2 kg. Zásobník se  nejčastěji připevňuje na libovolné sloupky /připevňovací pásky do průměru sloupku 6 cm jsou součastí dodávky/. Dá se bez dalších investic připevnit i k stávajícím odpadkovým košům /viz foto/. Jedná se určitě o nejlepší zásobník na českém trhu pokud se týká poměru kvality provedení a ceny.
Naše sáčky PESC i PESE o rozměru 20x30cm jsou ideální do těchto zásobníků. Rozteč zavěšovacích háčků je 6,5 cm.
 

Zásobník na sáčky

Odpadkový koš – obj. kód: KOS5

Univerzální koš /zn. DINOVA na odpadky 50 lt./ vhodný i na psí exkrementy. Výška koše 80cm, šířka 50cm, 8 kg. Velmi praktický a spolehlivý systém vyjmutí koše /viz foto/ za použití trojhranného klíče. Klíč a svorky k upevnění koše na tyč jsou součástí dodávky. Tento koš patří k těm odolnějším na trhu a to i při dosti hrubém zacházení. Ke košům můžeme dodat i velikostí odpovídající pytle na odpad, jež zabraňuji většímu znečištění koše. K tomuto účelu s nejlépe hodí pytle jež nabízíme pod obj.kódem P5. 
 

Odpadkový koš

 

NOVĚ SLOUPKY KE KOŠŮM A ZÁSOBNÍKŮM ZA VELMI NÍZKOU CENU! 

 

Sloupek na koš a zásobník – obj. Kód: SL200, délka 200 cm

Sloupek kratší, pouze na zásobník  –  obj. Kód SL150, délka 150 cm

Masivní žárově pozinkované sloupky (průměr 6 cm) včetně zátky a kotvy k zabetonování. V délce 200 cm (kód SL200) umožní ideální upevnění koše na odpadky KOS5 a nad ním i schránky (obj.kód ZAS) na sáčky PESC a PESE. V délce 150 cm (kód SL150) je sloupek ideální pro zavěšení zásobníku na sáčky bez koše. Minimální možný odběr je 5 ks.​

OBALY SLÁMA s.r.o., Náchodská 546, 551 01 Jaroměř
www.obalyslama.cz     INFO + objednávky tel.: 491 812 406